تاریخ : چهارشنبه 26 مهر 1391 | 10:00 ب.ظ | نویسنده : مسین

8 چیزی که شما را پیرتر از سن واقعی نشان می دهد + مطلب کاربردی

اخم

یک صورت اخمو بسیار پیرتر از صورتی با لبخند دیده می شود. وقتی لبخند می زنید صورت شما می درخشد. بر عکس وقتی اخم می کنید سنتان بیشتر از حتی سن واقعی تان نشان داده می شود.

چاقی

اغلب با گذر زمان و بالارفتن سن وزن خود را درنظر نگرفته و به آن توجهی نمی کنیم .چیزی که متوجه آن نمی شویم آن است که چاق تر شدن ما را پیرتر از سن واقعی نشان می دهد. بنابرین مهم است که خود را سالم و خوش هیکل نگه داشته و به طور مرتب ورزش کنیم و مراقب غذا خوردن خود باشیم.

پوشیدن لباس هایی که برای سن مناسب نیست

اگر برای مثال شما 40 سالتان هم نباشد ولی لباس هایی به سبک مادربزرگتان بپوشید و یا برعکس لباس هایی مناسب برای دخترانی 10 سال کوچکتر را بپوشید ، بسیار بیشتر از سن واقعی خود دیده می شوید. بسیاری فکر می کنند که لباس افراد جوان تر از خود را پوشیدن، می تواند سن واقعی را پنهان کند ولی حقیقت این است که درست برعکس نتیجه می دهد.

نازک کردن ابرو

ابروهای پهن تر شما را جوان تر نشان می دهد ، درحالی که ابروهای نازک سن را بیشتر نشان می دهد. برداشتن بیش از حد ابرو رشد آنها را در آینده کم می کند و جذابیت صورت برای همیشه از دست می رود.

سیاهی دور چشم

به گزارش پرشین وی سیاهی دور چشم نیز یکی از عواملی است که چهره را پیرتر نشان می دهد. بنابراین به درمان آن اقدام کنید و یا با کرم پودر آن را بپوشانید.

سیگار و الکل

سیگار کشیدن و الکل یکی از دلایل اصلی پیری زودرس پوست است ، نه تنها برای زیبایی بلکه برای سلامتی نیز بسیار مضر است. این دو باعث چروک، فروافتادگی پوست، جوش های قرمز، بدتر شدن آکنه می شود.

استرس

استرس نه تنها برای سلامتی مضر است بلکه موجب چروک ، سیاهی دور چشم ، کاهش و یا افزایش وزن می شود. و همه آنها با هم موجب پیر نشان داده شدن می شود.

عینک هایی با فرم نامناسب برای صورت

عینک هایی با فرم ضخیم و یا به همراه زنجیر آویخته ، صورت را جوان نشان نخواهند داد. در عوض باید عینک هایی که مناسب و اندازه با صورت است انتخاب کنید و از آویختن آن با زنجیر اجتناب کنید.




طبقه بندی: پزشکی،
برچسب ها: زیبایی،

  • آق قلا
  • اسپرت
  • تبادل اطلاعات
  • قالب میهن بلاگ